Zasílání novinek

Provozovatel eshopu

Dalešické cukrářství s.r.o.

Dalešice 61, 675 54 Dalešice

IČ: 27757889

posta@cukrarstvi-dalesice.cz, +420 603 305 361

 

EET (běžný režim)
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

Data

"Prohlašujeme, že data slouží pouze pro účely identifikace a nebudou poskytnuty třetím osobám ani jinak zneužity. Vyplněním formuláře souhlasím se zasíláním zasílám obchodních sdělení, v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb."

Nabídkové e-maily budou zasílány maximálně dvakrát do měsíce a velikost jednotlivých e-mailových zpráv nepřekročí 50kB. Službu zasílání novinek e-mailem je možné kdykoliv zrušit na adrese: http://www.cukrarstvi-dalesice.cz/newsletter-odhlaseni/.

 

Přijetí a vyřízení objednávky, kupní smlouva

Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu kupujícího i prodávajícího s tímto návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího). Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně reklamačních podmínek, a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodávaného zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že Kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet, k uzavření Kupní smlouvy nedojde.

Všechny objednávky přijaté tímto obchodem jsou závazné. Objednávku lze zrušit před její expedicí. V případě, že nebude objednávka zrušena do doby před expedicí, a bude expedována, může být po objednateli požadována náhrada nákladů spojená s expedicí zboží. O přijetí objednávky jste automaticky informován elektronickou poštou.

 

Druhy dopravy veřejnými přepravci:

Zasílat přes přepravní společnost je možné pouze balené zboží. Dorty, cukroví, zákusky, dezerty, koláče, buchty je nutné vyzvednout osobně.

Osobní odběr

Objednávku je možné vyzvednout v provozovnách provozovatele v Dalešicích či v Třebíči. Objednávky lze vyzvedávat v pracovní době, mimo tuto dobu po dohodě.

Zboží doručováno přepravní balíkovou firmou PPL či Českou poštou
Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši 90,- Kč.
U některých obzvláště neskladných, těžkých nebo jinak špatně přepravitelných výrobků může být cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy. POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost. Reklamace zásilky je možná pouze u převzetí! Zásilka je obvykle doručena do druhého dne od odeslání.

Na zboží poskytujeme záruční dobu danou zákonem.


Způsoby úhrady

Veškeré způsoby úhrady lze vybrat po výběru zboží.
převod na účet - zboží budeme expedovat po obdržení platby na bankovní účet
dobírka - objednané zboží Vám zašleme poštou a při převzetí toto zboží uhradíte v hotovosti.
osobní odběr - platí se v hotovosti při osobním odběru

Reklamační řád

Výrobky, na které se vztahuje právo uplatnění reklamace musí být předány k posouzení ihned po zjištění závady, musí být čisté a s náležitými doklady a popisem závady, případně označeným místem závady.

 

Děkujeme Vám za čas, který jste strávili přečtením obchodních podmínek.

Obchodní podmínky jsou platné od 1.12.2013 do odvolání.
Informace pro kupující: v případě změny obchodních podmínek, jsou platné obchodní podmínky, které byly v platnosti k datumu nákupu.